Schoolteam


Directie


team member

Hilde Lemmens


Directie
directie@tscholeke.be
team member

Inge Herbots


Beleidsondersteuning

Administratie


team member

Stefanie Hennebel


Administratief medewerker
stefanie.hennebel@tscholeke.be

Marleen Buelens

Administratief medewerker

Email: marleen.buelens@tscholeke.be

Leerkrachten kleuteronderwijs


Gina Schroeven

DSC_0300Leerkracht eerste kleuterklas

Email: gina.schroeven@tscholeke.be

Liesbet Janssen

DSC_0231Leerkracht tweede kleuterklas

Email: liesbet.janssen@tscholeke.be

Ella Schroeven

DSC_0228Leerkracht derde kleuterklas

Email: ella.schroeven@tscholeke.be

Lisa Marie Van Loo

lisa-marieKinderverzorgster

Leerkrachten lager onderwijs


An Nollet

DSC_0297Leerkracht eerste leerjaar

Email: an.nollet@tscholeke.be

Melissa Joris

DSC_9926Leerkracht tweede leerjaar

Email: melissa.joris@tscholeke.be

Astrid Laeremans

Juf Astrid

Leerkracht derde leerjaar

Email: astrid.laeremans@tscholeke.be

Lieve Conickx

DSC_0512Leerkracht derde leerjaar

Email: lieve.conickx@tscholeke.be

Leen Vranken

DSC_0546Leerkracht vierde leerjaar

Email: leen.vranken@tscholeke.be

Jente Van Der Auwera

DSC_0417Leerkracht vijfde leerjaar

 jente.vanderauwera@tscholeke.be

Inge Dedroog

DSC_0453Leerkracht zesde leerjaar

(ter vervanging van Christine Coekaerts)

Email:

inge.dedroog@tscholeke.be

Zorg- en ICT-coördinator


Kathleen Poelaert

kathleen     Co-teacher muzische vorming

     Email:

     kathleen.poelaert@tscholeke.be

Co-teacher


Anita Vandenberg

DSC_0354Co-teacher eerste leerjaar

Email:

anita.vandenberg@tscholeke.be

Lichamelijke opvoeding


Christel Van Noten

Kristel          Gymleerkracht kleuters

Jeroen Verheyden

DSC_0780Gymleerkracht lagere school

Middagtoezicht


Lieve Vranckx

Lieve VranckxMiddagtoezicht en poets