Schoolteam


Directie


Hilde Lemmens

Directrice

Email: directie@tscholeke.be

Administratie


Marleen Buelens

Administratief medewerker

Email: marleen.buelens@tscholeke.be

Liesbeth Vanden Broeck

Administratief medewerker

Email: liesbeth.vandenbroeck@tscholeke.be

Sonia Vandermeulen

Administratief medewerker

Email: sonia.vandermeulen@tscholeke.be

Leerkrachten kleuteronderwijs


Gina Schroeven

Leerkracht eerste kleuterklas

Email: gina.schroeven@tscholeke.be

Liesbet Janssen

Leerkracht tweede kleuterklas

Email: liesbet.janssen@tscholeke.be

Ella Schroeven

Leerkracht derde kleuterklas

Email: ella.schroeven@tscholeke.be

Jill Aerts

Kinderverzorgster

Afwezig wegens ziekte

 

 

 

Vervangen door

person-icon-transp-150x150

Lisa Marie Van Loo

Leerkrachten lager onderwijs


An Nollet

Leerkracht eerste leerjaar

Email: an.nollet@tscholeke.be

Anita Vandenberg

Leerkracht tweede leerjaar

Email: anita.vandenberg@tscholeke.be

Lieve Conickx

lieve

Leerkracht derde leerjaar

Email: lieve.conickx@tscholeke.be

Leen Vranken

Leerkracht vierde leerjaar

Email: leen.vranken@tscholeke.be

Melissa Joris

Leerkracht vijfde leerjaar

Email: melissa.joris@tscholeke.be

Inge Dedroog

Leerkracht zesde leerjaar

Email: inge.dedroog@tscholeke.be

 

 

 

 

Afwezig wegens ziekte
Christine Coekaerts

Email: christine.coekaerts@tscholeke.be

 

 

Zorg- en ICT-coördinator


Kathleen Poelaert

Zorg- en ICT-coördinator

Email: kathleen.poelaert@tscholeke.be

Lichamelijke opvoeding


Jeroen Verheyden

Leerkracht lichamelijke opvoeding

Email: jeroen.verheyden@tscholeke.be