Klassen


Voor foto’s van de kinderen per klas, ontdek ons fotoboek!

Kleuterklassen


Eerste kleuterklas

Gina Schroeven

Email: gina.schroeven@tscholeke.be

Tweede kleuterklas

Liesbet Janssen

Email: liesbet.janssen@tscholeke.be

Momenteel wegens zwangerschapsverlof vervangen door Sanne Cerulus.

 

Derde kleuterklas

Ella Schroeven

Email: ella.schroeven@tscholeke.be

Lagere school


Eerste leerjaar

An Nollet

Email: an.nollet@tscholeke.be

Tweede leerjaar

Anita Vandenberg

Email: anita.vandenberg@tscholeke.be

Derde leerjaar

Christine Coekaerts

Email: christine.coekaerts@tscholeke.be

Momenteel omwille van zorgverlof vervangen door Jonas Dominique.

 

Vierde leerjaar

Leen Vranken

Email: leen.vranken@tscholeke.be

Vijfde leerjaar

Melissa Joris

Email: melissa.joris@tscholeke.be

Zesde leerjaar

Lieve Conickx

Email: lieve.conickx@tscholeke.be